Produktnummer:
6544
Produktinformation "Porcelænsfatning | E27 | Til loftmontering | Hvid glacering "
Porcelænsfatningen med E27-sokkel er designet til at være både brugervenlig og effektiv at installere. Med et simpelt og intuitivt ophængssystem kan denne fatning nemt monteres i ethvert loft. Denne fleksibilitet gør den ideel for både DIY-entusiaster og professionelle installatører. Uanset om du renoverer dit køkken eller opdaterer belysningen i din stue, sikrer porcelænsfatningen en problemfri installation.
Porcelænsfatningen med E27-sokkel er designet til at være både brugervenlig og effektiv at installere. Med et simpelt og intuitivt ophængssystem kan denne fatning nemt monteres i ethvert loft. Denne fleksibilitet gør den ideel for både DIY-entusiaster og professionelle installatører. Uanset om du renoverer dit køkken eller opdaterer belysningen i din stue, sikrer porcelænsfatningen en problemfri installation.
Mer information "Porcelænsfatning | E27 | Til loftmontering | Hvid glacering "
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Färg: | Vit |
| IP-klass: | IP20 |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Kontakttyp(er): | Plintanslutning |
| Ljuskälla typ: | E27 |
| Max. belastning (Watt): | 100W |
| Spänningsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Producent: | GTV POLAND SPÓŁKA AKCYJNA, PRZEJAZDOWA 21, 05-800 PRUSZKÓW, Poland |
| EAN | 5908231302120 |