COB LED Strip 12V | 5m | 8mm | Gul | 9W/m | IP20
COB LED Strip 12V | 5m | 8mm | Gul | 9W/m | IP20
414 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
COB LED list 12V - Gul ljusfärg - 9W pr meter - Dimbar - Kan skäras pr. 25mm - (EC20306)
Här får du en 12V LED list med gul ljusfärg. Listen är idealisk för mindre belysningsuppgifter i hemmet eller som ett komplement till spelarens rum.
Produktinformation "COB LED Strip 12V | 5m | 8mm | Gul | 9W/m | IP20"
LED ljuslist perfekt som gamer ljus
12V LED strip som lyser upp med en gul ljusfärg. Det perfekta tillskottet till spelarens rum eller som festlig belysning för olika fester. Denna LED strip är en mycket dekorativ ljuskälla och kan användas för att ge atmosfäriskt och färgglatt ljus för en mängd olika ändamål. Med strålvinkeln på 180 grader, tillsammans med de 480 lysdioderna per meter är det garanti för snygg och jämn belysning.
12V LED strip med gul ljusfärg
Här får du en 12V LED ljuslist med gul ljusfärg. LED listen är användarvänlig och med hjälp av den självhäftande 3M tejpen på baksidan kan du enkelt och snabbt placera den var du vill.
Gul LED list för festliga tillfällen
Denna ljuslist är idealisk för olika typer av uppgifter i hemmet. Det kan till exempel vara i hemmabaren, bankettsalen, längs listerna i spelarens rum och många fler ställen. LED listen är dimbar genom att köpa en dimbar LED driver. Du hittar vårt utbud av 12V LED driver här! Ljuslisten har en förbrukning på 9W per meter, vilket innebär att det krävs en LED driver som klarar minst 45W.
LED ljuslist perfekt som gamer ljus
12V LED strip som lyser upp med en gul ljusfärg. Det perfekta tillskottet till spelarens rum eller som festlig belysning för olika fester. Denna LED strip är en mycket dekorativ ljuskälla och kan användas för att ge atmosfäriskt och färgglatt ljus för en mängd olika ändamål. Med strålvinkeln på 180 grader, tillsammans med de 480 lysdioderna per meter är det garanti för snygg och jämn belysning.
12V LED strip med gul ljusfärg
Här får du en 12V LED ljuslist med gul ljusfärg. LED listen är användarvänlig och med hjälp av den självhäftande 3M tejpen på baksidan kan du enkelt och snabbt placera den var du vill.
Gul LED list för festliga tillfällen
Denna ljuslist är idealisk för olika typer av uppgifter i hemmet. Det kan till exempel vara i hemmabaren, bankettsalen, längs listerna i spelarens rum och många fler ställen. LED listen är dimbar genom att köpa en dimbar LED driver. Du hittar vårt utbud av 12V LED driver här! Ljuslisten har en förbrukning på 9W per meter, vilket innebär att det krävs en LED driver som klarar minst 45W.
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Ja |
| Förbrukning (W/m): | 9 W/m |
| IP-klass: | IP20 |
| Inspänning (Volt): | 12V |
| Kabellängd (cm): | 10 cm |
| Klippintervall (cm): | 2.5cm |
| Kontakttyp(er): | Kabel utan kontakt |
| Ljus färg: | Gul |
| Ljuskälla typ: | Indbygget LED |
| Spridningsvinkel: | 180° |
| Utbytbar ljuskälla: | Inga |
| Estimeret levetid (timer): | 50.000 |
| LED/m: | 480 LED/m |
| Producent: | Eco Light Sp. z o. o . Działkowa 2A 62-872 Borek |
| Info 1 | 480 lysdioder per meter |
| Info 2 | Kan skäras pr 25 mm |
| Dimensionera | L:5000mm - B:8mm |
| Uppskattad livslängd | 50.000 t |
| Längd (mm) | 5000 |
| Bredd (mm) | 8 |
| EAN | 5905036203065 |