Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P
Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P
318 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
Sonoff - Zigbee Bridge Pro / Gateway Pro - Zigbee 3.0 - Styrs via eWeLink-appen - Kan styra upp till 128 Zigbee-enheter samtidigt
Produktinformation "Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P"
Sonoff Bridge Pro hjärnan i dina smarta hemprodukter
Styr, övervaka och programmera ditt hem enkelt med Sonoff. Denna Sonoff zbbridge pro är hjärnan i ditt Sonoff system och programmeras enkelt i eWeLink appen. Zigbee pro Brigden ger möjlighet att styra andra zigbee enheter förutom Sonoff produkter.
Liten och kompakt ZBbridge som kan styra upp till 128 enheter på en brigde
Du kan styra upp till 128 enheter med en Sonoff Zigbee Pro hub, som är ZigBee baserade switchar, gör det själv omkopplare, säkerhetssensorer, etc.
Vilka Sonoff Zigbee produkter är kompatibla med denna Sonoff Brigde Pro?
Bland vårt sortiment hittar du bla. följande:
- Temperatur-och fuktighetssensor
Vilka system är denna Zigbee Bridge pro kompatibel med?
Om du vill ha röststyrning för ditt Sonoff smarta hemsystem är det kompatibelt med Google Home och Amazon Alexa.
Dessutom kan du få den att prata med andra system via IFTTT. IFTTT står för "if this, then that".
Sonoff Bridge Pro hjärnan i dina smarta hemprodukter
Styr, övervaka och programmera ditt hem enkelt med Sonoff. Denna Sonoff zbbridge pro är hjärnan i ditt Sonoff system och programmeras enkelt i eWeLink appen. Zigbee pro Brigden ger möjlighet att styra andra zigbee enheter förutom Sonoff produkter.
Liten och kompakt ZBbridge som kan styra upp till 128 enheter på en brigde
Du kan styra upp till 128 enheter med en Sonoff Zigbee Pro hub, som är ZigBee baserade switchar, gör det själv omkopplare, säkerhetssensorer, etc.
Vilka Sonoff Zigbee produkter är kompatibla med denna Sonoff Brigde Pro?
Bland vårt sortiment hittar du bla. följande:
- Temperatur-och fuktighetssensor
Vilka system är denna Zigbee Bridge pro kompatibel med?
Om du vill ha röststyrning för ditt Sonoff smarta hemsystem är det kompatibelt med Google Home och Amazon Alexa.
Dessutom kan du få den att prata med andra system via IFTTT. IFTTT står för "if this, then that".
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Inspänning (Volt): | 5V |
| Materiale: | Plast |
| Trådlös teknologi: | Wifi, Zigbee |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Info 1 | Zigbee 3.0 |
| Info 2 | Bridgen kan ansluta upp till 128 zigbee-enheter åt gången |
| Sekundær strøm | 5V / 1A via Micro USB port (ingår) |
| Dimensionera | B: 62mm - H: 62mm - H: 20mm |
| Material | Plastik |
| Kompatibilitet | IFTTT, Alexa og Google Home |
| Längd (mm) | 62 |
| Bredd (mm) | 62 |
| Höjd (mm) | 20 |
| EAN | 6920075777123 |