Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler
Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler
382 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
Sonoff-relä - 4 utgångar - Passar på DIN-skena - Varje utgång kan styras individuellt
Kompatibel med Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice och IFTTT
Produktinformation "Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler"
4chr3 Sonoff relä med 4 utgångar
Här får du ett smart Wifi Sonoff-relä med 4 utgångar, som kan laddas med upp till 10A/utgång – dock max 16A totalt.
Sonoff 4chr3 för DIN-skena montering
Detta 4-kanals relä är gjord för DIN-skena montering. Dessutom medföljer en liten skruvmejsel som passar perfekt till skruvklämmorna.
4chr3 Sonoff relä med 4 utgångar
Här får du ett smart Wifi Sonoff-relä med 4 utgångar, som kan laddas med upp till 10A/utgång – dock max 16A totalt.
Sonoff 4chr3 för DIN-skena montering
Detta 4-kanals relä är gjord för DIN-skena montering. Dessutom medföljer en liten skruvmejsel som passar perfekt till skruvklämmorna.
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Nej |
| Inspänning (Volt): | 110V, 230V |
| Trådlös teknologi: | Wifi |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Info 1 | WiFi (2,4Ghz) |
| Info 2 | Max belastning: 10A pr. utgång (totalt max 16A) |
| Dimensionera | L: 145mm - H: 90mm - D: 34mm |
| Material | PC V0 |
| Kompatibilitet | Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice, IFTTT |
| EAN | 6920075775822 |