LED Panel 30x60 | 4000K | 3600lm | 30W | BRIGHT | UGR19 | Vit
LED Panel 30x60 | 4000K | 3600lm | 30W | BRIGHT | UGR19 | Vit
LED ljuspanel - Vit. 30x60cm - 30W - 4000K Neutral vit - 3600lm - 120lm/W - IP44 - 220-240V
OBS! Det är viktigt att mA inställningarna ställs in korrekt vid installation av denna driver!
Produktinformation "LED Panel 30x60 | 4000K | 3600lm | 30W | BRIGHT | UGR19 | Vit"
Vita 30x60 LEDpaneler
Denna LED panel är i storleken 30cm x 60cm och kommer i färgen vit. LED panelen har en prestanda på 3600lm och en färgtemperatur på 4000K, vilket gör den idealisk som butiksbelysning, belysning i hallen, garaget, kontorsbelysning, lagerbelysning mm.
LED panel tak för verkstaden eller garaget
LED panelen är IP44 klassad, vilket innebär att den tål tuffare förhållanden. Detta gör panelen idealisk för t.ex. en verkstad, garage och generellt platser där det kan komma mycket damm och smuts. Dessutom lyser den i ett neutralt vitt ljus, vilket är perfekt för platser där du behöver fokusera.
Vita 30x60 LEDpaneler
Denna LED panel är i storleken 30cm x 60cm och kommer i färgen vit. LED panelen har en prestanda på 3600lm och en färgtemperatur på 4000K, vilket gör den idealisk som butiksbelysning, belysning i hallen, garaget, kontorsbelysning, lagerbelysning mm.
LED panel tak för verkstaden eller garaget
LED panelen är IP44 klassad, vilket innebär att den tål tuffare förhållanden. Detta gör panelen idealisk för t.ex. en verkstad, garage och generellt platser där det kan komma mycket damm och smuts. Dessutom lyser den i ett neutralt vitt ljus, vilket är perfekt för platser där du behöver fokusera.
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Färg: | Vit |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Förbrukning (Watt): | 30W |
| IP-klass: | IP44 |
| Ljus färg: | 4000K |
| Ljuskälla typ: | Indbygget LED |
| Ljusstyrka (Lumen): | 3600lm |
| Spridningsvinkel: | 120° |
| Producent: | Bramcke Hungary Kft., Kishatár utca 17, 4031 Debrecen, Hungary |
| mA: | 750mA |
| Info 1 | 120 lm/W |
| Dimensionera | L: 30cm - H:60cm |
| EAN | 5999097945187 |