LED Panel 30x60 | 4000K | 3120lm | 25W | NELIO G2 | Vit
LED Panel 30x60 | 4000K | 3120lm | 25W | NELIO G2 | Vit
LED ljuspanel - 30 x 60 - Höjd: 9 mm - 4000K - 25W - 3120lm
OBS! Det är viktigt att mA inställningarna ställs in korrekt vid installation av denna driver!
Produktinformation "LED Panel 30x60 | 4000K | 3120lm | 25W | NELIO G2 | Vit"
LED ljuspanel i bra kvalitet
Här får du en superprisvärd LED Panel i hög kvalitet och med en prestanda på hela 3120lm. Med denna 30x60 LED panel får du en perfekt LED belysningslösning för butiksbelysning, kontorsbelysning, belysning i hall, garage m.m.
LED Ljuspanel i snygg neutral vit ljusfärg
Denna LED taklampa avger ett neutralt vitt ljus på 4000K. Den neutralvita färgen är perfekt i en verkstad/garage eller platser där ett mer neutralt vitt ljus är att föredra.
Vilka ramar passar denna LED panel tak?
Denna LED takpanel passar med vår PERFECT FIT LED panelram för Troldtekt eller vår LED klickram med en höjd på 45 mm
LED ljuspanel i bra kvalitet
Här får du en superprisvärd LED Panel i hög kvalitet och med en prestanda på hela 3120lm. Med denna 30x60 LED panel får du en perfekt LED belysningslösning för butiksbelysning, kontorsbelysning, belysning i hall, garage m.m.
LED Ljuspanel i snygg neutral vit ljusfärg
Denna LED taklampa avger ett neutralt vitt ljus på 4000K. Den neutralvita färgen är perfekt i en verkstad/garage eller platser där ett mer neutralt vitt ljus är att föredra.
Vilka ramar passar denna LED panel tak?
Denna LED takpanel passar med vår PERFECT FIT LED panelram för Troldtekt eller vår LED klickram med en höjd på 45 mm
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Bländningsvärde (UGR): | UGR>22 |
| Dimbar: | Ja |
| Färg: | Vit |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Förbrukning (Watt): | 25W |
| IP-klass: | IP20 |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Ljus färg: | 4000K |
| Ljuskälla typ: | Indbygget LED |
| Ljusstyrka (Lumen): | 3120lm |
| Materiale: | Aluminium, Plast |
| Spridningsvinkel: | 120° |
| Utbytbar ljuskälla: | Inga |
| Energimærke (ny standard): | C |
| Estimeret levetid (timer): | 50.000 |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| mA: | 700mA |
| Längd (mm) | 595 |
| Bredd (mm) | 295 |
| Höjd (mm) | 9 |
| EAN | 5902201396409 |