LED lysrör | 10-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium
LED lysrör | 10-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium
1 200 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
1 200 SEK
Paketet innehåller:
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
Produktinformation "LED lysrör | 10-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium"
10 st. premium LED lysrör med 4000K
Med dessa 10 st. LED lysrör får du en pålitlig och energieffektiv lösning för belysning av ditt hem eller arbetsplats. Våra LED lysrör är designade för att ge enastående ljuskvalitet och lång livslängd. De har en längd på 150 cm, vilket gör dem lämpliga för de flesta ljusarmaturer, och de är lätta att installera.
Byt ut traditionella lysrör mot LED lysrör på 120 cm
Här får du en premium LED Rör till marknadens bästa pris. Ljuset har en hög färgåtergivning på Ra>80 och en ljusspridning på 240°.
Ljusfärgen 840/4000K är neutral vit och används ofta i verkstäder, lager eller garage.
Observera! Om röret ska installeras i en LED armatur eller ombyggd armatur måste den strömförande änden av LED röret justeras för att passa med den strömförande änden av armaturen. Om röret vänds fel kan det orsaka kortslutning.
10 st. premium LED lysrör med 4000K
Med dessa 10 st. LED lysrör får du en pålitlig och energieffektiv lösning för belysning av ditt hem eller arbetsplats. Våra LED lysrör är designade för att ge enastående ljuskvalitet och lång livslängd. De har en längd på 150 cm, vilket gör dem lämpliga för de flesta ljusarmaturer, och de är lätta att installera.
Byt ut traditionella lysrör mot LED lysrör på 120 cm
Här får du en premium LED Rör till marknadens bästa pris. Ljuset har en hög färgåtergivning på Ra>80 och en ljusspridning på 240°.
Ljusfärgen 840/4000K är neutral vit och används ofta i verkstäder, lager eller garage.
Observera! Om röret ska installeras i en LED armatur eller ombyggd armatur måste den strömförande änden av LED röret justeras för att passa med den strömförande änden av armaturen. Om röret vänds fel kan det orsaka kortslutning.
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Nej |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Förbrukning (Watt): | 22W |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Ljus färg: | 4000K |
| Ljuskälla typ: | T8 LED Rør |
| Ljusstyrka (Lumen): | 3520lm |
| Spridningsvinkel: | 240° |
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Energimærke (ny standard): | C |
| Estimeret levetid (timer): | 30.000 |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| Längd (mm) | 1500 |
| Bredd (mm) | 28 |
| Höjd (mm) | 28 |