LED Lavalampa | Gul/Lila | 40cm | Klassisk design | LOLLIPOP3
Produktnummer:
555765
LED Lavalampa | Gul/Lila | 40cm | Klassisk design | LOLLIPOP3
446 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
Produkttext kommer senare
Produktinformation "LED Lavalampa | Gul/Lila | 40cm | Klassisk design | LOLLIPOP3"
Produkttext kommer senare
Produkttext kommer senare
Mer information "LED Lavalampa | Gul/Lila | 40cm | Klassisk design | LOLLIPOP3"
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Färg: | Silver |
| Förbrukning (Watt): | 25W |
| IP-klass: | IP20 |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Ljus färg: | 3000K |
| Ljuskälla typ: | Indbygget LED |
| Ljusstyrka (Lumen): | 34lm |
| Materiale: | Glas, Metall |
| Spänningsfrekvens: | 50Hz |
| Utbytbar ljuskälla: | Inga |
| Estimeret levetid (timer): | 30.000 |
| Producent: | RABALUX, Körtefa utca 5, 9027 Győr, Hungary |
| Längd (mm) | 55 |
| Bredd (mm) | 55 |
| Höjd (mm) | 375 |
| EAN | 5996595760250 |