Inomhus GU10 spotlight | Matt vit | Inkl. Philips Master Bulb | Dimbar | 3000K | VENTA | 20 st förpackning
Produktnummer:
8960-555892
Inomhus GU10 spotlight | Matt vit | Inkl. Philips Master Bulb | Dimbar | 3000K | VENTA | 20 st förpackning
5 102 SEK
På lager, leveranstid 2-4 arbetsdagar
20 mattvita GU10 infällda spotlights + Philips ExpertColor GU10 3000K. Varmt, vackert ljus och enkel installation.
- Komplett set med 20 spotlights och glödlampor
- 3000K och 375 lm per glödlampa
- Hög färgåtergivning för vackra färger
- Dimbar och redo att styras
- Enkel installation med klicksystem
Produktinformation "Inomhus GU10 spotlight | Matt vit | Inkl. Philips Master Bulb | Dimbar | 3000K | VENTA | 20 st förpackning"
Bra pris på 20 infällda spotlights i mattvitt kombinerat med Philips ExpertColor GU10 3000K
Det här är ett kraftfullt paket för dig som vill uppgradera ditt tak med ett snyggt och rent utseende och samtidigt ha smart ljusstyrning. De infällda spotlightsen är lämpliga för GU10 och ExpertColor ger ett varmt 3000K-ljus med 375 lumen, hög färgåtergivning och en fokuserad spridning på 36 grader.230V-strålkastare med enkel montering och klicksystem
VENTA infällda spotlights är tillverkade för 230V och har ett enkelt klicksystem för GU10. De kan monteras direkt i isoleringen, har en lutningsvinkel på 35 grader och en håltagning på Ø76 mm, vilket gör att de passar bra i gipsskivstak och Troldtekt.Philips ExpertColor GU10 som får färgerna att poppa i rummet
Philips ExpertColor-lampan ger ett behagligt varmt ljus och får färger att se naturliga och vackra ut. Den använder 5,5 W, ger 375 lumen och är dimbar så att du enkelt kan skapa rätt atmosfär.Mattvit infälld spotlightlösning för moderna tak
Den mattvita ytan ger taket ett diskret utseende. Spotlightsen är lämpliga för inomhusutrymmen och ger ett enkelt sätt att skapa ett enhetligt ljus i korridorer, kök och kontor.Bra pris på 20 infällda spotlights i mattvitt kombinerat med Philips ExpertColor GU10 3000K
Det här är ett kraftfullt paket för dig som vill uppgradera ditt tak med ett snyggt och rent utseende och samtidigt ha smart ljusstyrning. De infällda spotlightsen är lämpliga för GU10 och ExpertColor ger ett varmt 3000K-ljus med 375 lumen, hög färgåtergivning och en fokuserad spridning på 36 grader.230V-strålkastare med enkel montering och klicksystem
VENTA infällda spotlights är tillverkade för 230V och har ett enkelt klicksystem för GU10. De kan monteras direkt i isoleringen, har en lutningsvinkel på 35 grader och en håltagning på Ø76 mm, vilket gör att de passar bra i gipsskivstak och Troldtekt.Philips ExpertColor GU10 som får färgerna att poppa i rummet
Philips ExpertColor-lampan ger ett behagligt varmt ljus och får färger att se naturliga och vackra ut. Den använder 5,5 W, ger 375 lumen och är dimbar så att du enkelt kan skapa rätt atmosfär.Mattvit infälld spotlightlösning för moderna tak
Den mattvita ytan ger taket ett diskret utseende. Spotlightsen är lämpliga för inomhusutrymmen och ger ett enkelt sätt att skapa ett enhetligt ljus i korridorer, kök och kontor.
Mer information "Inomhus GU10 spotlight | Matt vit | Inkl. Philips Master Bulb | Dimbar | 3000K | VENTA | 20 st förpackning"
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Ja |
| Färg: | Silver |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥97 |
| Förbrukning (Watt): | 5.50W |
| IP-klass: | IP21, IP44 |
| Inbyggnadshöjd: | 68mm |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Kontakttyp(er): | Plintanslutning |
| Ljuseffektivitet (lm/W): | 68 lm/W |
| Ljus färg: | 3000K |
| Ljuskälla typ: | GU10 |
| Ljusstyrka (Lumen): | 375lm |
| Materiale: | Aluminium, Glas, Plast |
| Max. belastning (Watt): | 7W |
| Spridningsvinkel: | 36° |
| Spänningsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Utbytbar ljuskälla: | Inga |
| lutningsvinkel: | 35° |
| Energimærke (ny standard): | G |
| Estimeret levetid (timer): | 40.000 |
| Huldiameter: | Ø76mm |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |