Golvfläkt | Golvblåsare | 4-Pak | 110W | Ø45cm | 3 hastigheter
Golvfläkt | Golvblåsare | 4-Pak | 110W | Ø45cm | 3 hastigheter
3 334 SEK
Produktinformation "Golvfläkt | Golvblåsare | 4-Pak | 110W | Ø45cm | 3 hastigheter"
Kraftfull golvfläkt i 4 delar i elegant design med justerbar hastighet
Denna kraftfulla fläkt bidrar till en effektivare luftcirkulation och kyler ner temperaturen i rummet. Golvfläkten är utrustad med ett förkromat metallhölje, vilket ger hög hållbarhet och en vacker finish.
Den perfekta fläkten för gym, kontor och större rum med behov av ventilation
I områden där det förekommer mycket fysisk aktivitet är den här typen av fläkt perfekt för att få bort stillastående luft. Den är superenkel att installera och använda och kan snabbt öka luftcirkulationen i rummet. Den perfekta lösningen för stora kontorsutrymmen, fitnesscenter, crossfit-gym, verkstäder etc.
Kraftfull golvfläkt i 4 delar i elegant design med justerbar hastighet
Denna kraftfulla fläkt bidrar till en effektivare luftcirkulation och kyler ner temperaturen i rummet. Golvfläkten är utrustad med ett förkromat metallhölje, vilket ger hög hållbarhet och en vacker finish.
Den perfekta fläkten för gym, kontor och större rum med behov av ventilation
I områden där det förekommer mycket fysisk aktivitet är den här typen av fläkt perfekt för att få bort stillastående luft. Den är superenkel att installera och använda och kan snabbt öka luftcirkulationen i rummet. Den perfekta lösningen för stora kontorsutrymmen, fitnesscenter, crossfit-gym, verkstäder etc.
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Färg: | Krom |
| Förbrukning (Watt): | 100W |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Materiale: | Aluminium |
| Dimensionera | L: 500 mm H: 500 mm B: 200 mm |
| Längd (mm) | 170 |
| Bredd (mm) | 545 |
| Höjd (mm) | 555 |