4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 350lm, 2700K - Dimbar
Produktnummer:
1131
4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 350lm, 2700K - Dimbar
Philips 4W Gu10 LED -spot från Philips med fint varmt vitt ljus (2700K) och en ljusstyrka på 345lm motsvarande en 50w halogenlampa. Glödlampan kan dämpas och dämpas bra på olika fogdämpare. Glödlampan levereras med en hög färgåtergivning av Ra80 och är lämplig med sina kompakta storlekar perfekt för punktmontering. Philips CorePro serien är din garanti för en bra produkt till ett mycket rimligt pris.
Produktinformation "4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 350lm, 2700K - Dimbar"
Philips 4W Gu10 LED spot från Philips med fint varmt vitt ljus (2700K) och en ljusstyrka på 350lm motsvarande en 50w halogenlampa. Glödlampan kan dämpas och dämpas bra på olika fogdämpare. Glödlampan levereras med en hög färgåtergivning av Ra80 och är lämplig med sina kompakta storlekar perfekt för punktmontering. Philips CorePro serien är din garanti för en bra produkt till ett mycket rimligt pris.
Philips 4W Gu10 LED spot från Philips med fint varmt vitt ljus (2700K) och en ljusstyrka på 350lm motsvarande en 50w halogenlampa. Glödlampan kan dämpas och dämpas bra på olika fogdämpare. Glödlampan levereras med en hög färgåtergivning av Ra80 och är lämplig med sina kompakta storlekar perfekt för punktmontering. Philips CorePro serien är din garanti för en bra produkt till ett mycket rimligt pris.
Mer information "4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 350lm, 2700K - Dimbar"
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Ja |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Förbrukning (Watt): | 4W |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Ljus färg: | 2700K |
| Ljuskälla typ: | GU10 |
| Ljusstyrka (Lumen): | 345lm |
| Spridningsvinkel: | 36° |
| Energimærke (ny standard): | F |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |
| Dimensionera | Ø50mm - H: 54mm |
| Uppskattad livslängd | 15.000 timer |
| EAN | 8718696721377 |