4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 345lm, 3000K - Dimbar
Produktnummer:
1135
4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 345lm, 3000K - Dimbar
Philips 4W Gu10 LED-spot från Philips med fint varmvit ljus (3000K) och en ljusstyrka på 345lm motsvarande en 50w halogenlampa. LED lampan kan dämpas och dämpas bra på olika
Produktinformation "4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 345lm, 3000K - Dimbar"
Philips 4W Gu10 LED spot från Philips med fint vitt ljus i den varma änden av spektrumet (3000K) och ljusstyrkan på 345lm motsvarande en 50w halogenlampa. LED lampan kan dämpas och dämpas bra på olika LED dämpare. LED lampan levereras med en hög färgåtergivning av Ra80 och är lämplig med sina kompakta storlekar perfekt för punktmontering. Philips CorePro serien är din garanti för en bra produkt till ett mycket rimligt pris.
Philips 4W Gu10 LED spot från Philips med fint vitt ljus i den varma änden av spektrumet (3000K) och ljusstyrkan på 345lm motsvarande en 50w halogenlampa. LED lampan kan dämpas och dämpas bra på olika LED dämpare. LED lampan levereras med en hög färgåtergivning av Ra80 och är lämplig med sina kompakta storlekar perfekt för punktmontering. Philips CorePro serien är din garanti för en bra produkt till ett mycket rimligt pris.
Mer information "4W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 345lm, 3000K - Dimbar"
| Användningsområde: | Inomhus |
|---|---|
| Dimbar: | Ja |
| Färgåtergivning (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Förbrukning (Watt): | 4W |
| Inspänning (Volt): | 230V |
| Ljus färg: | 3000K |
| Ljuskälla typ: | GU10 |
| Ljusstyrka (Lumen): | 345lm |
| Spridningsvinkel: | 36° |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |
| Dimensionera | Ø50mm - H: 54mm |
| Uppskattad livslängd | 15.000 timer |
| EAN | 8719514358836 |