Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K
Produktnummer:
555606
Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K
66 SEK
Slut i lager
Produktinformation "Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K"
Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K
Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K
Mer information "Staketlampa | Staketlampa | Solar | 2 st | Uppladdningsbar | 3200K"
| Användningsområde: | Utomhus |
|---|---|
| Batterikapacitet (mAh): | 600 mAh |
| Dimbar: | Nej |
| Färg: | Svart |
| IP-klass: | IP54 |
| Inspänning (Volt): | 1.20V |
| Laddningstid (timmar): | 10 |
| Ljus färg: | 3200K |
| Ljuskälla typ: | Indbygget LED |
| Ljusstyrka (Lumen): | 10lm |
| Materiale: | Plast |
| Max drifttid (timmar): | 8 |
| Spridningsvinkel: | 120° |
| Utbytbar ljuskälla: | Inga |
| Driftstemp. : | -10° - +45° |
| Producent: | LVT Piotr Swieczkowski, Piecewska 19,, 80-288 Gdansk, Poland |
| Längd (mm) | 43 |
| Bredd (mm) | 80 |
| Höjd (mm) | 47 |
| EAN | 5904703016717 |